Individualių ir sublokuotų namų stogas ir viršutinė perdanga

ylapohjat_cropped.jpg

Stogų šiltinimas

Kingspan Therma šilumos izoliacija idealiai tinka stogų šiltinimui su medinių gegnių, betoniniu denginiu ir sijiniu karkasu. Naudojant Kingspan Therma šilumos izoliaciją nebereikia atskiro vėjo arba garo izoliacijos sluoksnio. Stogo denginius Therma šilumos izoliacinėmis medžiagomis galima šiltinti įvairiais metodais, priklausomai nuo denginio konstrukcijos arba stogo formos. Jei stogas medinių gegnių ar sijų karkasu, Therma šilumos izoliaciją galima dėti tarp gegnių arba sijų, arba tiesiai ant jų. Therma šilumos izoliacija įprastai naudojama kaip stogo garo izoliacija, kartu padidina stogo šiluminę varžą.

Be to, Kingspan Therma šilumos izoliacija – saugus ir taupus apšiltinimo sprendimas betoninių, kiaurymėtųjų, TT plokščių ir rifliuoto plieno lakštų stogams, kurie paprastai būna plokšti stogai.

Naudojant Kingspan šilumos izoliaciją pakanka itin plono sluoksnio norimai šiluminei varžai pasiekti. Su Kingspan šilumos izoliacija paprasta užtikrinti techniškai teisingą konstrukcijos sandarumą. Kadangi Kingspan šilumos izoliacinės plokštės yra lygios ir gerai išlaiko savo formą, pakanka ne didesnio kaip 50 mm oro vėdinimo tarpo tarp stogo dangos ir izoliacijos .

Kingspan izoliacijos montavimas - paprastas ir efektyvus procesas. Priklausomai nuo konstrukcijos, pagal montavimo instrukciją parenkamos reikiamų matmenų plokštės, kurios mechaniškai pritvirtinamos prie viršutinės perdangos. Izoliacinių plokščių sandūros sandarinamos poliuretano putomis.

Stogų šiltinimas Kingspan šilumos izoliacija - idealus sprendimas taupantis jūsų pinigus ir laiką.

Iš Kingspan konstrukcinių detalių bibliotekos galite atsisiųsti stogų ir viršutinių perdangų apšiltinimo mazgų brėžinius.