„Kingspan Sauna-Satu“ – drėgnų patalpų izoliacijos lyderis

saunat_cropped.jpg

Pirties apšiltinimas

„Kingspan Sauna-Satu“ – populiariausia Suomijoje šilumos izoliacija lengvam ir saugiam pirties šiltinimui vos trijų centimetrų storio apšiltinimu. Karkasą sienų ir lubų dailylentems bei hidroizoliaciją grindų ir sienos sandūroje galima dėti tiesiai ant „Kingspan Sauna Satu“, taip akivaizdžiai sumažinant darbo apimtį ir išlaidas.

  • Puikios termoizoliacinės savybės ir didelis atsparumas vandens garams: 30 mm „Kingspan Sauna-Satu“ atitinka maždaug 87 mm vatos izoliacijos.
  • Didesnė kvadratūra: sutaupius 57 mm sienos apšiltinimo storio, tradicinės pirties plotas padidėja daugiau kaip 0,5 kvadratinio metro.
  • Saugios konstrukcijos: „Kingspan Sauna-Satu" nepraleidžia drėgmės į konstrukciją ir taip ją saugo nuo pažeidimų ar pelėsio.
  • Paprastas ir spartus montavimas: karkasą dailylentėms ir cokolio plyteles galima montuoti tiesiai ant šilumos izoliacinės plokštės „Kingspan Sauna-Satu“, išvengiant brangių ir laiką gaišinančių papildomų konstrukcijų.
  • „Sauna-Satu“ – toks pats suomiškas dalykas kaip ir sauna!

„Kingspan Sauna-Satu" tinka visiems pastatams, nepriklausomai nuo laikančios konstrukcijos medžiagos ir pastato amžiaus. Plokštės „Kingspan Sauna-Satu“ tvirtinamos tiesiai ant akmeninės sienos arba medinio karkaso. Užsandarinus liežuvėlio-griovelio jungtį poliuretano putomis ir aliuminio juosta, gaunama efektyvi, net sudėtingomis sąlygomis techniškai funkcionali, saugi ir patikima pirties konstrukcija.

Greitas ir paprastas montavimas, įrodytas funkcionalumas

saunova_nainen1_cropped.jpg

„Kingspan Sauna-Satu“ lengva sumontuoti teisingai, ji tinka visiems pastatams, nepriklausomai nuo laikančių konstrukcijų medžiagos ir pastato amžiaus. Plokštės „Kingspan Sauna-Satu“ tvirtinamos tiesiai ant akmeninės sienos arba medinio karkaso. Užsandarinus liežuvėlio-griovelio jungtį poliuretano putomis ir aliuminio juosta, gaunama efektyvi, net sudėtingomis sąlygomis techniškai funkcionali, saugi ir patikima pirties konstrukcija ilgam.

Izoliacinės plokštės „Kingspan Sauna-Satu“ – ištirtas gaminys. Buvo tiriamas plokštės nelaidumas garams, šilumos izoliavimo savybės, ilgalaikis atsparumas karščiui, pirties įkaitimo trukmė ir izoliacinės medžiagos švarumas.

Izoliacinėms plokštėms „Kingspan Sauna-Satu“ suteikiame dešimties metų garantiją.

Už švarumą „Kingspan Sauna-Satu“ ir Therma izoliacijai suteikta aukščiausia statybinių medžiagų emisijos klasė M1.

Iš Kingspan konstrukcinių detalių bibliotekos galite atsisiųsti drėgnų patalpų ir pirties apšiltinimo mazgų brėžinius.

 

„Sauna-Satu“ montavimas